Kawasaki KLV 1000
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Kawasaki KLV 1000 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 98 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 996 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1550 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 830 mm |
| Masa sucha | 270 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 22 l |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Kawasaki KLV 1000 Historia
Kawasaki KLV 1000 2005

98 KM
996 cm³
207 kg
FAQ Kawasaki KLV 1000
- Który motocykl jest lepszy? Kawasaki KLV 1000 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Kawasaki KLV 1000?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Enduro motorcycle dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Kawasaki KLV 1000.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Kawasaki KLV 1000? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2006, stabilność ceny Kawasaki KLV 1000 była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Enduro motorcycle. Trend cenowy wynosił -34% w pierwszym roku i -4% w drugim roku.
- Jak popularny jest motocykl Kawasaki KLV 1000?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl Kawasaki KLV 1000.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.

























